"Kilka słów o tym co oferuję..."


Chciałbyś rozwinąć swoją firmę poprzez wybranie najlepszej formy reklamy jaką jest strona internetowa? Posiadasz swoją pasję, którą chciałbyś się podzielić z innymi użytkownikami w sieci? A może jesteś fanem jakiegoś zespołu muzycznego bądź wokalisty, którego twórczość od zawsze Cię inspirowała, a witryna internetowa na jego temat byłaby spełnieniem Twoich marzeń? - jeśli tak to napisz do mnie. Każdy z nas wie, że najlepszym miejscem do tego celu dostępnym dla każdego, niezależnie od miejsca w jakim się znajduje jest Internet.

Moją pasją, o której chcę opowiedzieć jest projektowanie i tworzenie stron internetowych (np. wizytówek firm) oraz serwisów tematycznych w oparciu o podstawowe języki programowania webowego takie jak: Html, Css, JavaScript, Php oraz Sql. Wszystkie wykonane przeze mnie witryny, oprócz bogatej oprawy graficznej, posiadają zaawansowane skrypty dodawania komentarzy, systemu logowania i rejestracji nowych użytkowników, a także wysyłania e-maili za pomocą formularzy. Każdą stronę internetową wykonuję indywidualnie, z należytą starannością i dbałością o najmniejsze szczegóły, nadając jej niepowtarzalny design oraz funkcjonalność - czyli przejrzystość, łatwość korzystania z niej, jak i możliwość szybkiego wyszukania zawartych na niej informacji. Budowanie w oparciu o Bootstrapa responsywnych portali internetowych dopasowujących się do rozdzielczości ekranu zarówno telefonu komórkowego, tabletu jak i komputera stacjonarnego, przyczynia się do tego, że zaprojektowana przeze mnie witryna wygląda nowocześnie i profesjonalnie.

Umiejętności

HTMLCSSJSPHPSQL
Portfolio 2016-2022 © by Koralczyk.pl - Programista webowy (Web Developer)
Strona korzysta z plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.